Gwiazdy Bankowości / Weekendowe prace serwisowe / Protest Euronetu

 • Post author: autor Marcin Lubecki
 

🚀 Najczęściej opiniowane banki w czerwcu

 • Alior Bank: 6910 opinii (SI -3.11)
 • Santander Bank Polska: 6442 opinie (SI 2.21)
 • ING Bank Śląski: 5302 opinie (SI 2.24)

🌞 Najlepiej oceniane banki w czerwcu

 • PKO BP: SI 3.47
 • Millennium: SI 2.55
 • Bank Pocztowy: SI 2.49

📣 Wydarzenia

 
 • Santander Bank Polska Gwiazdą Bankowości. Na bankowym Facebooku czytamy: Mamy MOC! W jubileuszowej 10. edycji konkursu organizowanego przez Gazetę Prawną wspólnie z PwC zdobyliśmy tytuł Gwiazdy Bankowości za całokształt naszych działań. SZCZEGÓŁY TUTAJ
 • Pełną listę zwycięzców Gali Gwiazd Bankowości publikuje Dziennik Gazeta Prawna. W kategorii „całokształt działalności” pierwszą trójkę tworzą: Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, BNP Paribas. W kategorii „gwiazda finansów” zwyciężyły: Pekao S.A., Santander Bank Polska, ING Bank Śląski. TOP3 w kategorii „gwiazda technologii i innowacji” to: PKO BP, BNP Paribas oraz VeloBank. „Gwiazdy ESG” to z kolei: BNP Paribas, ING Bank Śląski i Santander Bank Polska. Ostatnia z kategorii to „gwiazda relacji z klientem – zwycięzcami zostały: ING Bank Śląski, Santander Bank Polska i Bank Millennium.
 • Kryzys wizerunkowy Santandera w związku z komentarzami na temat blokowania kont i elektronicznych kanałów dostępu klientom z Białorusi. Internauci wspominali o tym na Facebooku, Instagramie, a także w Google Play i Google Maps.
 • Weekendowe przerwy w bankach: W niedzielę 16 czerwca serwisowano PKO BP i nie działała bankowość internetowa (z bankowości nie mogli też korzystać klienci Inteligo). Z soboty na niedzielę 15/16 czerwca serwisowano bankowość internetową i mobilną w Santander Bank Polska (nie działał również BLIK). W ING Banku Śląskim w nocy z 15 na 16 czerwca nie działały: bankowość internetowa i mobilna, płatności internetowe, BLIK, bankomaty i wpłatomaty, płatności kartami w internecie z wykorzystaniem 3D Secure. Wcześniej, w sobotę 15 czerwca nie działał w ING moduł Makler w bankowości internetowej. VeloBank miał przerwę techniczną w nocy z piątku na sobotę 14/15 czerwca – nie działały bankowość internetowa i mobilna, BLIK oraz płatności kartą online. W nocy 15/16 czerwca nie działały bankowość mobilna, przelewy online oraz BLIK w Crédit Agricole. Z kolei w mBanku w sobotę 15 czerwca oraz w poniedziałek 17 czerwca niedostępne były usługi maklerskie. W nocy z soboty na niedzielę 15/16 czerwca niedostępne były GOonline Biznes, GOmobile Biznes oraz GOconnect Biznes w BNP Paribas. W niedzielę 16 czerwca z powodu prac technicznych klienci Banku Pocztowego nie mogli korzystać z niektórych funkcji kart płatniczych.
 • Crédit Agricole został wyróżniony Białym Listkiem ESG POLITYKI w jednym z najważniejszych konkursów związanych z odpowiedzialnością biznesu i zrównoważonym rozwojem w Polsce. SZCZEGÓŁY TUTAJ
 • mBank informuje na FACEBOOKU o utrudnieniach w bankomatach Euronet. INTERIA pisze: „Sieć Euronet we wtorek 18 czerwca przeprowadza akcję protestacyjną i ogranicza limity wypłat gotówki ze swoich bankomatów do maksymalnie 200 zł w ramach jednej transakcji”.
 
 
 

To tylko fragment naszego newslettera. Pełne wydanie dostępne jest dla subskrybentów. Zachęcamy do zapisania się.